rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

Müzik

Sağlık

Mizah

bilgisayar,proğramlar.

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (11018)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
inkumu kutlusevda kensav mkaycicek ygslys htayyar mimaraninsaat fatihemresen hasat55 sedirhalimobilya muhammedaksz bunyaminerdemir topsecretblogcu gunlukyazar erkanbas1 lifegoesonebru benemsen ozlemaltintasgocer yurdanurnesrin ensarrefika smile86 romantikhayat cocukklar zgyvz designermelis furkan6011 nevruzdeniz aysunkaraagac NosferatuAysegul galatasaray411 rotamhuzur umityesil1 france87 cemsanyeli adidas-ayakkabi-modelleri enenenguzeli katyayse123 ytrylmzr saber16 caylak-yazar-seda recepsibelkeskincelik gkccrm borderline hasanaziz tugbakms beyzade7 modern-123 atamery RUSTUBABA BLOGCU.COM
free counters
13 10 2017

USB parmak izi modülü...

USB parmak izi modülü... |  görsel 1
USB parmak izi modülü... |  görsel 2
USB parmak izi modülü... |  görsel 3

laptounuz sadece sizin parmak izninizle açılabilir....

 

USB Parmak İzi Modülünde ayrıca bir LED gösterge ışığı var. Işık mavi olduğunda, sensörün parmak izi girişi almaya hazır olduğu anlamına gelir. Yeşil ise, parmak izi doğrulanmış ve kabul edilmiş demektir. Kırmızı ise, girişin başarısız olduğu ve kabul edilmediği anlamına gelir.
PC'ler için parmak izi algılayıcı modülleri tam olarak yeni değildir, ancak daha önce oldukça büyüktür ve genellikle bir yere yerleştirmeniz gereken bir tür yastık şeklindedir. USB Parmak İzi Modülü ile USB bağlantı noktasına takılı bırakabilir ve bilgisayarınıza her giriş yapmak istediğinizde bunu takmak zorunda kalmaktan endişe etmeyin.

11
0
0
Yorum Yaz