rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

PC Oyun ve PC küçük bilgiler..

Müzik

Sağlık

Mizah

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (10704)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
13 10 2017

temassız sıcaklık ölçümü....

temassız sıcaklık ölçümü.... |  görsel 1
temassız sıcaklık ölçümü.... |  görsel 2
temassız sıcaklık ölçümü.... |  görsel 3
temassız sıcaklık ölçümü.... |  görsel 4

Eski okul cam cıva termometrelerine maruz kalacak kadar yaşlı olanlar için, kuşkusuz, bir sıcaklığın alınmasının genellikle bir dakika boyunca dilinin altında bir cam çubuk yerleştirilmesi anlamına geldiğini hatırlayın. Rahatsız ve garip hissettiyse, aynı yöntemi küçük bir çocuk üzerinde hayal edin. Bu nedenle yeni kulak termometreleri daha iyi bir seçenektir. Xiaomi, daha da kolaylaştırmak için Xiaomi iHealth temassız termometreyi tanıttı ve vücut sıcaklığı okumayı daha da kolaylaştırıyor.
Neden kızılötesi termometre kulak termometresinden daha iyi? Birkaç nedeni vardır, ancak temel nedeni temassız bir termometrenin çapraz enfeksiyonu önlemesi. Kulak termometreleri, bir kişiden diğerine bulaşıcı hastalıklar bulaştırmamak için tek kullanımlık bir plastik kapağın kullanılmasını gerektirir. Ancak birçok kullanıcı cehaletten veya bazen tembellikten dolayı bunu yapmaz.
Heimann Sensör'den yalnızca yüksek hassasiyetle değil, aynı zamanda saniyede bir sıcaklık okuması elde edebilmeniz için bir Alman yüksek hassasiyetli IR sensörü kullanıyor. Sensör, normalde evde kullanılan termometrelerde bulunmayan daha yüksek bir doğruluk derecesi sağlamak için mesafe sensörlerinin yanı sıra ortam sıcaklık dengelemesi kullanır. Heimann Sensör IR sensörleri, uzaktan sıcaklık ölçümü ve gaz analizi gibi alanlarda endüstriyel sınıf ölçüm cihazlarında genellikle kullanılır.
Xiaomi iHealth temassız termometrenin ergonomik ve çok şık tasarımı Xiaomi'nin iyi biliniyor. Merkezde, kullanımı gerçekten kolaylaştıran tek bir büyük düğme var. Sıcaklığın düğmenin üzerinde olduğunu gösteren büyük bir LED ekran. Ekran yanar ve karanlıkta bile kolayca görülebilir. Fikir, kullanımı kolay ve ergonomik bir tasarıma sahip bir üründür.
Xiaomi iHealth, yaklaşık 3000 ölçüm için iyi olan 2 AAA pil ile güçlendirilmiştir.

6
0
0
Yorum Yaz