rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

Müzik

Sağlık

Mizah

bilgisayar,proğramlar.

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (11018)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
inkumu kutlusevda kensav mkaycicek ygslys htayyar mimaraninsaat fatihemresen hasat55 sedirhalimobilya muhammedaksz bunyaminerdemir topsecretblogcu gunlukyazar erkanbas1 lifegoesonebru benemsen ozlemaltintasgocer yurdanurnesrin ensarrefika smile86 romantikhayat cocukklar zgyvz designermelis furkan6011 nevruzdeniz aysunkaraagac NosferatuAysegul galatasaray411 rotamhuzur umityesil1 france87 cemsanyeli adidas-ayakkabi-modelleri enenenguzeli katyayse123 ytrylmzr saber16 caylak-yazar-seda recepsibelkeskincelik gkccrm borderline hasanaziz tugbakms beyzade7 modern-123 atamery RUSTUBABA BLOGCU.COM
free counters
15 11 2017

Namib Dunes Denizin ve çölün buluştuğu yer.

Namib Dunes Denizin ve çölün buluştuğu yer. |  görsel 1
Namib Dunes Denizin ve çölün buluştuğu yer. |  görsel 2
Namib Dunes Denizin ve çölün buluştuğu yer. |  görsel 3
Namib Dunes Denizin ve çölün buluştuğu yer. |  görsel 4
Namib Dunes Denizin ve çölün buluştuğu yer. |  görsel 5

Etkileyici Namib Çölü , dünyadaki en yüksek ve en şaşırtıcı tepeleri barındırıyor ve 300 metreyi aşkın yüksekliğe ulaşıyor. Genellikle yoğun turuncu renkte, bunlar Atlantik Okyanusu ile karşılaşıncaya kadar devam eder. Kuşkusuz soğuk ve mavi Atlantik Okyanusu ile Namib tepeleri ve portakal Bunaltıcı buluşma, adam olabilir en gerçeküstü manzara biridir edilecek dünyada görülen. 
Bu büyüleyici bağlantıyı düşünmek için güzel ve garip bir yer, Namibya'daki Swakop şehri . Burası ülkenin en önemli kıyı kenti ve turistik yerlerinden biridirNamibiyenlerin en önemli bayramları. Kent ve mimarisi Germen sömürgeciliğinin kalıntılarını temsil ediyor.

14
0
0
Yorum Yaz