rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

Müzik

Sağlık

Mizah

bilgisayar,proğramlar.

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (11018)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
inkumu kutlusevda kensav mkaycicek ygslys htayyar mimaraninsaat fatihemresen hasat55 sedirhalimobilya muhammedaksz bunyaminerdemir topsecretblogcu gunlukyazar erkanbas1 lifegoesonebru benemsen ozlemaltintasgocer yurdanurnesrin ensarrefika smile86 romantikhayat cocukklar zgyvz designermelis furkan6011 nevruzdeniz aysunkaraagac NosferatuAysegul galatasaray411 rotamhuzur umityesil1 france87 cemsanyeli adidas-ayakkabi-modelleri enenenguzeli katyayse123 ytrylmzr saber16 caylak-yazar-seda recepsibelkeskincelik gkccrm borderline hasanaziz tugbakms beyzade7 modern-123 atamery RUSTUBABA BLOGCU.COM
free counters
13 10 2017

mangal kızartma için konuşan termometre...

mangal kızartma için konuşan termometre... |  görsel 1

Cihazlarımız gittikçe daha çok Siri'den iPhone'larımızdan araç GPS'imize geri konuşuyor. Artık dijital mutfak termometresini listeye ekleyebiliriz. Mangal Sağ Kablosuz Konuşan Termometre Oregon Scientific firması pişirme etler varsayımları dışarı alır. Probu sığır eti, kuzu, dana eti, hamburger, domuz eti, hindi, tavuk veya balık içine sopalar veya sıcaklık ayarlar veya nadir, orta nadir, orta ve aferinleri içeren dört çeşit seçim arasından seçim yaparsınız.
Konuşan bir termometrenin sessiz tipteki avantajı, tepki verecek ve yiyeceklerinin aşırı pişmediğinden emin olmanız için sıcaklığa kulak tutabilmenizdir. Gerçek sıcaklığın ve neredeyse ne zaman hazır olduğunun, hazır olduğunun veya hatta aşırı piştiğinin duyurularını alırsınız.
Izgara Sağ Kablosuz Konuşan Termometre hakkında en iyi şey kablosuz prob özelliğidir. Sondayı mutfağa bırakıp, ekran ve ses birimini uzun süre alıp partinize devam edebilirsiniz. Mutfakta beklemek ve eğlencenin tamamını kaçırmaya gerek yok. Ana ünite 100 metreye kadar probdan sinyal alabilir. 

6
0
0
Yorum Yaz