rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

Müzik

Sağlık

Mizah

bilgisayar,proğramlar.

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (11018)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
inkumu kutlusevda kensav mkaycicek ygslys htayyar mimaraninsaat fatihemresen hasat55 sedirhalimobilya muhammedaksz bunyaminerdemir topsecretblogcu gunlukyazar erkanbas1 lifegoesonebru benemsen ozlemaltintasgocer yurdanurnesrin ensarrefika smile86 romantikhayat cocukklar zgyvz designermelis furkan6011 nevruzdeniz aysunkaraagac NosferatuAysegul galatasaray411 rotamhuzur umityesil1 france87 cemsanyeli adidas-ayakkabi-modelleri enenenguzeli katyayse123 ytrylmzr saber16 caylak-yazar-seda recepsibelkeskincelik gkccrm borderline hasanaziz tugbakms beyzade7 modern-123 atamery RUSTUBABA BLOGCU.COM
free counters
19 05 2017

Led ışıklı çalar saat.....

Led ışıklı çalar saat..... |  görsel 1
Led ışıklı çalar saat..... |  görsel 2
Led ışıklı çalar saat..... |  görsel 3

Stylepie Fun-Fun LED Gece Işığı, bir çalar saat olarak da işlev gören çan şeklindeki bir LED gece ışığıdır.  Saat göstergesi aşağı bakacak şekilde, gece boyunca yumuşak bir sıcak ışıma sağlayan bir LED gece ışığı görevi görür. Gece ışığını yanına çevirin ve gece ışığı söner ve alt yüzey saati gösterir.
Eğlence Amaçlı LED Gece Işığının saat göstergesi aynı zamanda tarih, oda sıcaklığı ve nemi gösterebilir. Sıcaklık ºC veya ºF olabilirken tarih 12H veya 24H formatında olabilir. Bir moddan diğerine geçmek için saati yanlamasına kaydırın. Aynı hareket, alarm çaldığında erteleme işlevini etkinleştirmek için de kullanılabilir.
 
 
LED ışığı ılık beyazdır ve parlaklık dört farklı ışık yoğunluğundan birine ayarlanabilir. Eğlenceli LED Gece Işığı gençler için mükemmel bir gece ışığı ve çalar saattir. Çocuklar için güvenli yüksek dayanımlı TPE ve ABS plastikten üretilmiştir.

26
0
0
Yorum Yaz