rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

Müzik

Sağlık

Mizah

bilgisayar,proğramlar.

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (11018)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
inkumu kutlusevda kensav mkaycicek ygslys htayyar mimaraninsaat fatihemresen hasat55 sedirhalimobilya muhammedaksz bunyaminerdemir topsecretblogcu gunlukyazar erkanbas1 lifegoesonebru benemsen ozlemaltintasgocer yurdanurnesrin ensarrefika smile86 romantikhayat cocukklar zgyvz designermelis furkan6011 nevruzdeniz aysunkaraagac NosferatuAysegul galatasaray411 rotamhuzur umityesil1 france87 cemsanyeli adidas-ayakkabi-modelleri enenenguzeli katyayse123 ytrylmzr saber16 caylak-yazar-seda recepsibelkeskincelik gkccrm borderline hasanaziz tugbakms beyzade7 modern-123 atamery RUSTUBABA BLOGCU.COM
free counters
13 10 2017

kokpitinizden kağıt uçağınızı kontrol edin....

kokpitinizden kağıt uçağınızı kontrol edin.... |  görsel 1
kokpitinizden kağıt uçağınızı kontrol edin.... |  görsel 2
kokpitinizden kağıt uçağınızı kontrol edin.... |  görsel 3
kokpitinizden kağıt uçağınızı kontrol edin.... |  görsel 4
kokpitinizden kağıt uçağınızı kontrol edin.... |  görsel 5

Kâğıt uçağını katlamış ve başlatan her çocuk kağıt uçakta pilotluk yapmasını istiyor. Bugün, çoğu insanın ulaşabileceği fiyatlara sahip RC uçak ve uçaklarımıza sahibiz, ancak kendi uçağını tasarlamak, inşa etmek ve uçmak için uçan hazır model uçak ile değiştirilemeyecek bir şey var.
Orijinal PowerUp Paper Plane kiti, bir crowdsourcing kampanyası olarak ilk kez başlatıldığında birçok kişinin dikkatini çekti. Temel olarak, herhangi bir kağıt havayolunu motorla çalışan bir kağıt haline getiren bir eklenti kiti idi. Daha sonra PowerUp 3.0, akıllı telefonunuzu denetleyici olarak kullanarak uçağınızı uçağa çevirebilme yeteneğini ekledi. Şimdi, PowerUp FPV , kokpitinizden kağıt uçağınızı kontrol etmenize izin vererek bunu bir adım daha ileriye götürüyor 
Yeni PowerUp FPV ile artık uzaktan yaratıcılığınıza pilotluk eden uzak bir pilotunuz değilsiniz. Kit, şimdi uçarken sizden bir ilk kişi görünümü veren bir kamera içeriyor. Kit artık ekstra elektroniklerin dahil edilmesi ile daha ağır olduğundan, kağıt uçağın da daha büyük olması gerekiyor ve A3 boyutlu kağıt parçasıyla katlanıyor. Seti, uçağınızı nasıl katlayacağınıza ilişkin talimatlar içeren çeşitli kağıtlar dahildir. Elbette, herhangi bir havacılık uzmanı olmak eğlencenin bir parçası, kendi tasarımlarınızı denemektir.
Beklendiği gibi, bir PowerUp kağıt uçağını uçurmak normal bir drondan daha fazla iş gerektirir. Uçağınızı katladıktan sonra, mümkün olduğunca düzgün uçtuğundan emin olmak için kit olmadan denemeniz önerilir. Uçağınızdan memnun olduğunuzda, kit üzerinde kayış yapabilirsiniz. Normal bir kağıt uçağı gibi, uçağınızı bir dron gibi yere uçtamadığı için atarak fırlatmanız gerekir. Hava havadayken, motorlar uçağınıza güç sağlamak için otomatik olarak tekmeyi basar.
İndirilebilir bir uygulama kullanarak uçağınızı kontrol edebilirsiniz. Dokunmatik ekrandaki kontroller, uçağınızı kontrol etmenizi ve manevra yapmanızı sağlar. Telefonunuzdaki uçağın kokpitinden canlı bir görüntü alırsınız. Gerçekten ilgi çekici hale gelmek için, telefonunuzu VR şapkaları gibi Google Cardboard'a dahil etmeyi ve kafanızın üzerine monte etmeyi seçebilirsiniz. Dokunmatik ekran kontrollerini kullanmak yerine, kafanızı yukarıya ve aşağıya ya da sola ve sağa eğinerek uçağınızı kontrol edebilirsiniz. Bir uçağı denemek için en kolay veya en sezgisel yol olmayabilir, ancak oldukça deneyimdir.
PowerUp FPV, şarj edilebilir pillerle güçlendirilmiştir ve yaklaşık 6 dakika non-stop uçuş alabilirsiniz. Daha uzun uçuş süreleri için ek pil satın alabilirsiniz. Parrot Minidrones tarafından kullanılanlarla aynı pilleri kullanır, böylece ekstraları veya değiştirmeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. 

12
0
0
Yorum Yaz