rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

Müzik

Sağlık

Mizah

bilgisayar,proğramlar.

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (11018)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
inkumu kutlusevda kensav mkaycicek ygslys htayyar mimaraninsaat fatihemresen hasat55 sedirhalimobilya muhammedaksz bunyaminerdemir topsecretblogcu gunlukyazar erkanbas1 lifegoesonebru benemsen ozlemaltintasgocer yurdanurnesrin ensarrefika smile86 romantikhayat cocukklar zgyvz designermelis furkan6011 nevruzdeniz aysunkaraagac NosferatuAysegul galatasaray411 rotamhuzur umityesil1 france87 cemsanyeli adidas-ayakkabi-modelleri enenenguzeli katyayse123 ytrylmzr saber16 caylak-yazar-seda recepsibelkeskincelik gkccrm borderline hasanaziz tugbakms beyzade7 modern-123 atamery RUSTUBABA BLOGCU.COM
free counters
18 06 2017

Giyilebilir çocuk fotoğraf makinesi....

Giyilebilir çocuk fotoğraf makinesi.... |  görsel 1
Giyilebilir çocuk fotoğraf makinesi.... |  görsel 2
Giyilebilir çocuk fotoğraf makinesi.... |  görsel 3
Giyilebilir çocuk fotoğraf makinesi.... |  görsel 4
Giyilebilir çocuk fotoğraf makinesi.... |  görsel 5

Birçok ebeveyn, hayat kaosunu çocuklarla dengede tutmak için uzun zamandan beri, değerli anıları kaydetmek için çabalıyorlar. Benjamin Button kamera, bu değerli görevi, anları sürekli ve eller serbest bırakarak pasif bir şekilde yakalayarak inanılmaz derecede kolaylaştırıyor. 
 
Zahmetsiz kullanım kolaylığı için tasarımcılar, çocuk giyimine doğru tutturulan bir düğmeden esinlenerek giyilebilir bir fotoğraf makinesi yarattı. Kompakt kayıt cihazı üç saatlik bir pil ömrü boyunca AI yazılımı sayesinde en dikkat çekici parçaları akıllıca seçerek görüntü ve videolar çekebiliyor. Yüz ve yüksek aktivite olayları tespit edildiğinde, Benjamin Button bu yer etiketli klipleri günlüğe kaydeder ve bunları doğrudan anne ve babanın telefonuna gönderir. Hiçbir video düzenleme veya sıralama gerekli değildir.

29
0
0
Yorum Yaz