rustubaba
195 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Fotoğraf

İzlediklerim

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Güzel sözler

Yaşam

Müzik

Sağlık

Mizah

bilgisayar,proğramlar.

İlginç Fotograf

tasarım

Otomobil ve teknoloji

genel

Hobi

Şehir Yaşamı

Haber

Kıyafet,moda

Diğer İçeriklerim (11018)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (195)
inkumu kutlusevda kensav mkaycicek ygslys htayyar mimaraninsaat fatihemresen hasat55 sedirhalimobilya muhammedaksz bunyaminerdemir topsecretblogcu gunlukyazar erkanbas1 lifegoesonebru benemsen ozlemaltintasgocer yurdanurnesrin ensarrefika smile86 romantikhayat cocukklar zgyvz designermelis furkan6011 nevruzdeniz aysunkaraagac NosferatuAysegul galatasaray411 rotamhuzur umityesil1 france87 cemsanyeli adidas-ayakkabi-modelleri enenenguzeli katyayse123 ytrylmzr saber16 caylak-yazar-seda recepsibelkeskincelik gkccrm borderline hasanaziz tugbakms beyzade7 modern-123 atamery RUSTUBABA BLOGCU.COM
free counters
17 07 2017

Aqua taşları

Aqua taşları |  görsel 1
Aqua taşları |  görsel 2
Aqua taşları |  görsel 3
Aqua taşları |  görsel 4

Aqua a, taş ait zümrüt beryl çeşitli olan silikatlar grubundan. Aqua çeşitli soluk mavi - yeşil. o takı kullanımda kesintileri geniş bir yelpazede imkan sağladığından, çünkü onun sertlik çok ödüllü mücevher. Onun adı renginden gelmektedir ve deniz suyunun anımsatan parlaklık.
En önemli yatakları bulunan Brezilya (Minas Gerais, Bahia ve Espiritu Santo), Rusya, İtalya, Sri Lanka, Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya, Nijerya, Madagaskar, Kenya, Tanzanya ve Malavi.
büyük aqua bugüne kadar 110 kilo ağırlığındaki Marambaia şehrinde, Brezilyada bulunan bulundu ederken en Ural Dağları (Rusya) gelen alıntılanan.

13
0
0
Yorum Yaz